Spotkanie autorskie i warsztaty dla kobiet

Wszyscy mamy zbyt mało czasu. Za dużo obowiązków.
Ale z czasem jest jak z pieniędzmi. Wiele zależy od tego, jak się nim gospodaruje.
Znacie pewnie takie historie. Dwie kobiety zarabiają tyle samo. Powiedzmy tysiąc osiemset złotych.Jedna za to wyżywi pięcioosobową rodzinę i jeszcze odłoży, a druga już w połowie miesiąca musi pożyczać i nigdy jej nie starcza. Są sposoby, które pomagają lepiej gospodarować pieniędzmi, inne pokazują, jak oszczędzać czas.
Zarządzanie czasem jest o tyle ważnym tematem, że wymaga dobrej organizacji wszelkich aspektów życia. Jeśli to się raz dobrze zrobi, wszystkie sprawy, od nas zależne, nagle stają się o wiele prostsze.

Dlaczego o tym piszę?

W niedzielę 26 października odbędzie się spotkanie autorskie w bibliotece w Radostowie Średnim.  Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Od Wrocławia to rzut beretem. Owszem, beret musi być solidnych rozmiarów, ale to przecież żadna przeszkoda 🙂
To spotkanie będzie wyjątkowe z wielu względów. Odbędzie się w nowej bibliotece. Serce rośnie, kiedy się patrzy, jak powstają takie obiekty. Dzięki pracy wielu osób biblioteka stanie się kolejnym miejscem przyjaznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To będzie pierwsze spotkanie autorskie, jakie odbędzie się w nowym obiekcie, tym bardziej jest mi miło.
Odbędą się tam również warsztaty dla kobiet. Zorganizowane dla chętnych po spotkaniu.
Tym samym na waszych oczach realizuje się moje ostatnie zawodowe marzenie.
Długą przeszłam drogę, zanim do tego punktu dotarłam. Wiedza, którą zdobyłam kosztowała sporo. Zarówno czasu jak i pieniędzy. Doświadczałam się wyłącznie na sobie (ani jedna myszka nie ucierpiała w procesie badawczym 🙂 Często jestem pytana o to, jak pogodzić różne życiowe role, w jaki sposób radzę sobie z wychowywaniem czwórki dzieci, pisaniem książek, pracą w szkole, prowadzeniem domu.
To solidny kawałek konkretnej wiedzy. O tym na warsztatach. Spotkanie otwarte dla wszystkich. Zapraszam serdecznie.

Nie można w życiu zdobyć wszystkiego, ale i tak o wiele więcej niż przypuszczamy.

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Chętnie bym wzięła udział, ale mój beret do Wrocławia musiałby być kosmicznych rozmiarów. 😉 🙂 Szkoda.

  2. Jednak trochę daleko..:(
    W dodatku w tym roku już byliśmy w tamtych rejonach więc mąż się nie da skusić na powtórkę, chlip.
    Czekam zatem na inne spotkania, może będzie coś bliżej 🙂 bo bardzo chętnie bym się wybrała
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Close Menu