Saga współczesna

Najnowsza zapowiedź. Mój, jak do tej pory, największy projekt. Trzyczęściowa saga rodzinna. W sierpniu  pierwszy tom.

Na empik.com już dostępny 🙂
http://www.empik.com/jabloniowe-wzgorze-tom-1-burza-w-srodku-lata-mirek-krystyna,p1109890730,ksiazka-p

Opis wydawcy:

Pierwsza część współczesnej sagi rodziny Zagórskich, „Jabłoniowe Wzgórze”.
Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla, Gabrysia, Julia i Aniela może w każdej chwili schronić się w jego przytulnym wnętrzu.
Maryla to samotna czterdziestolatka, mama dwóch chłopców, którzy pilnie potrzebują męskiej ręki.
Gabrysia stara się o dziecko, za wszelką cenę.
Julia to młoda właścicielka przychodni weterynaryjnej. Jej narzeczony jest idealny, a rodzina kibicuje ich szczęściu. Ale czy to faktycznie miłość życia Julii?
Anielka, najmłodsza z córek, samotnie wychowuje córeczkę. Nikomu nie zdradziła, kto jest ojcem jej dziecka. Zamierza być szczęśliwą singielką i odrzuca wszelkie propozycje spotkań z mężczyznami.
Jan, dżentelmen starej daty, właściciel małej księgarni stworzył piękny dom. Dla ukochanej żony i córek. Ale po latach widzi, że coś się w tym pięknym planie nie zgadza. Dzieci, które wyrosły w tak niezwykłej atmosferze nie potrafią dobrze ułożyć sobie życia. Córki błądzą i wciąż podejmują złe decyzje. Dlaczego?
Czterdziesta rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość, która miała być wielkim, radosnym wydarzeniem zmieni życie wszystkich członków rodziny. Czasem  los prowadzi nas swoimi drogami, drwi z planów i celów, jakie sobie wyznaczamy. Bywa, że tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć i kładą się długim cieniem na życiu całej rodziny. Szczęściarzem jest ten, kto ma zawsze dokąd wracać. Do domu, który pozwoli przeczekać burzę i da swoim mieszkańcom siłę do kolejnego kroku. Bo z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba je tylko odnaleźć.

Zapraszam serdecznie do domu wśród jabłoni 🙂

Ten post ma 9 komentarzy

  1. Cudnie:) Kocham Pani książki <3

  2. O tak, już widziałam zapowiedź i śliniłam się do ekranu lapotpa 🙂 Oczywiście nie może mnie zabraknąć wśród grona czytelniczek 🙂

  3. Czekam z niecierpliwością 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu