Saga rodu Cantendorfów już w księgarniach

,,Tajemnica zamku” rozpoczynająca cykl Saga rodu Cantendorfów już w księgarniach. Na ravelo jest już dostępna w specjalnej przedpremierowej ofercie
https://www.ravelo.pl/saga-rodu-cantendorfow-tajemnica-zamku-krystyna-mirek,p100545657.html

wysyła również empik

http://www.empik.com/saga-rodu-cantendorf-tom-1-tajemnica-zamku-mirek-krystyna,p1133054731,ksiazka-p 

Zapraszam serdecznie do czytania i dzielenia się opinią na blogu/

Ostatnio dużo  się działo, nie wszystko dobre. Z rzeczy przykrych, zdarzyła się sprawa, o której część Was już wie. Ponad tydzień temu rano, na telefonie, przez pomyłkę w pośpiechu kliknęłam w niewłaściwe miejsce i usunęłam swoją stronę autorską na facebooku. Nie przypuszczałam, że to może być tak proste.Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Cztery lata pracy poszły w dym. Dzięki życzliwości czytelników strona powoli się odbudowuje. Jeśli ktoś by jej szukał podaję nowy adres i serdecznie zapraszam 🙂 Jeśli ktoś może pomóc udostępniając wiadomość, będę bardzo wdzięczna.
https://www.facebook.com/Krystyna-Mirek-strona-autorska-1858712194407462/

Na koniec chciałabym Wam pokazać okładki kolejnych części sagi. Jak Wam się podobają?

Ten post ma 10 komentarzy

  1. A propos poznawania – 1 rozdział już za mną 🙂 Nieźle się zaczyna, już kombinuję co też bohaterowie wymyślą…

  2. kiedy kolejne części Sagi rodu Cantendorfów?

  3. Kolejne części w maju i w lipcu :)Dobrego czytania, będę czekać na opinię 🙂

  4. Książkę "Tajemnica zamku" kupiłam całkiem przypadkowo na lotnisku. Dotychczas szczerze mówiąc nie czytałam żadnej książki Pani autorstwa. Powiem tylko, że pochłonęłam książkę w trzy wieczory (małe dziecko i praca nie pozwalają na czytanie w ciągu dnia). REWELACJA !!! Już nie mogę doczekać się kolenych części. Nie wiem jak wytrzymam do maja. Super postaci ze skomplikowanymi charakterami. Akcja moze niezbyt szybka, ale za to przemyślana w każdym szczególe. Czyta się jednym tchem. Proszę o jeszcze 🙂

  5. Już Nie mogę sie doczekać "Ceny szczęścia" oraz "Prawdziwa miłość". Uwielbiam takie książki !!! Tak mnie wchłoneła ta książka że aż z niecierpliwoscia czekam na kolejne tomy!!!

  6. Kiedy można się spodziewać pozostałych części w USA?

  7. Nie, no tak się nie robi! Przeczytałam tom I i zaraz II a teraz szukam III i nie mogę znaleźć. Jak można pozostawić czytelnika z takim niedosytem?!

  8. Mam szczęście, bo przeczytałam sagę teraz, kiedy są już na rynku wszystkie części Nie musiałam czekać, tylko pochłonęłam 3 tomy:) Dzięki czytaniu na czytniku nie musiałam oglądać okładki, która kompletnie nie pasuje mi do treści i (wg. mnie) nie zachęca do sięgnięcia po książkę. Zdecydowanie bardziej komponowałby się tu jakiś zamek, przyroda…ale nie to dziwne zdjęcie. Dziękuję autorce za miłe chwile spędzone z bohaterami i poleca się na przyszłość:).

Dodaj komentarz

Close Menu