Premierowa ,,rozdawajka” :)

Dzisiaj podwójna premiera. W księgarniach pojawił się ,,Podarunek” oraz zbiór opowiadań ,,Cicha 5″ Z tej okazji na blogu konkurs dla Czytelników. Kto chciałby otrzymać egzemplarz w prezencie, proszony jest o wpisanie się w komentarzu. Do wygrania po jednym egzemplarzu premierowych książek. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie. Konkurs trwa do piątku, do godz.24.00.

Ten post ma 14 komentarzy

 1. Ja także się zgłaszam! To byłby wspaniały prezent. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy na temat książki "Podarunek". Z chęcią napisałabym na blogu recenzję którejkolwiek z nich. Może się uda. Warto mieć nadzieję;)
  Pozdrawiam

 2. Marzę o "Podarunku", choć opowiadaniami też nie pogardzę (-; Poprzednia Pani książka bardzo mi się podobała, kupiłam ją specjalnie w takim czasie, żeby móc czytać w Grecji (szkoda, że nie na Krecie) (-:

 3. Podarunek już mam 🙂 Teraz żałuję, że nie kupiłam na Targach Cichej 5… no ale trudno.

  Zatem zgłaszam się po Cichą, może uda się wygrać a potem i zrecenzować 🙂 Im bliżej Świąt tym bardziej ta śnieżna okładka mnie kusi 🙂

 4. Z przyjemnością zapoznałabym się z Podarunkiem, gdyż fabuła zapowiada się bardzo interesująco! Miło by było przeczytać taką optymistyczną książkę, gdy za oknem deszcz i jesienna szaruga.
  Pozdrawiam serdecznie
  Madzia K.

 5. Z największą przyjemnością sięgnę po pani książkę! W dodatku okładka przepiękna, idealnie wpasowałaby sie w kanon moich najpiękniejszych na półce:)

 6. Ja również się zgłaszam. Każda nowa pani książka to dla mnie duża radość, tym bardziej ze "Podarunek" zapowiada się niezwykle ciekawie. W sam raz na wolne chwilę po południu kiedy mój maluch słodko śpi:) Z ogromną przyjemnością czekam na kolejne pani powieści:) Pozdrawiam, AGATKA86

 7. Chcę tą książkę wygrać dla mojej Żony bo jestem w niej bardzo zadurzony.
  Chcę żeby tą książkę miała i nadal mnie Kochała. Damian K….

 8. Ja również się dopisuję do listy. Polubiłam Pani książki i chętnie sięgnę po nowości, chociaż mam jeszcze zaległości w poprzednich ^^ ale już mniejsze
  pozdrawiam

 9. Zgłaszam swój udział, chętnie przeczytam Pani nową książkę, tym bardziej że niedługo będzie autorskie spotkanie z Panią w niepołomickiej bibliotece i mogłabym ją mieć z Pani autografem. Pozdrawiam serdecznie Anna K.

 10. Dzień dobry, ustawiam się w kolejce ;)) nie znam jeszcze Pani twórczości, trafiłam tu z bloga Asymaka :))) i jestem zachęcona, by zapoznać się z nową książką 🙂 Pozdrawiam ciepło!

Dodaj komentarz

Close Menu