Premiera – ,,Większy kawałek nieba”

Wielki dzień. Długo wyczekiwany, poprzedzony miesiącami przygotowań. Jako nagroda dla autora, spotkanie z Czytelnikami zorganizowane przez księgarnię Matras i wydawnictwo Znak. Bardzo Wam dziękuję za to niezwykłe przeżycie. Za to, że przybyliście licznie, mimo rzęsistego deszczu i przejmującego zimna. Za pytania i komentarze oraz wszystkie ciepłe słowa. O to, by nam było ciepło i przyjemnie zadbała firma Teekanne, przygotowując dla uczestników pyszną herbatę. Prowadził wspaniały rozmówca Tomasz Kosiorek.
Niniejszym uroczyście ogłaszam, że książka już dostępna. Można zamawiać 🙂
http://www.empik.com/wiekszy-kawalek-nieba-mirek-krystyna,p1121662412,ksiazka-p

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Gratuluję kolejnej premiery Pani Krysiu! 🙂 książka jest w drodze do mnie, szkoda że długi weekend jest, bo dotrze pewnie po nim… 🙁

 2. Może będzie wcześniej, różnie bywa. Dziękuję za gratulacje i serdecznie pozdrawiam 🙂

 3. Witam serdecznie,
  właśnie skończyłam Pani nową książkę "Większy kawałek nieba". Przepiękna i powiem szczerze byłam wewnętrznie rozdarta. Bo z jednej strony pochłonęła mnie ogromnie i z każdą przeczytaną stroną z niecierpliwością czekałam na dalsze losy Igi, Wiktora, Olka oraz Marysi i jej całej rodziny, a z drugiej strony tak bardzo żal, że to już koniec. Czy już wiadomo kiedy ukaże się kontynuacja?
  Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
  Marta

 4. Dziękuję za ciepłe słowa. Kontynuacja, jeśli wszystko dobrze pójdzie, już niebawem.Niedługo będą zapowiedzi 🙂

 5. Czy będzie kontynuacja hisorii bohaterów „Wszydtkie kolory nieba”? Jeśli tak to jaki tytuł?

Dodaj komentarz

Close Menu