Premiera książki

 23 czerwca na Zamku Królewskim w Niepołomicach będzie miała miejsce premiera najnowszej książki pt.Pojedynek uczuć, na którą serdecznie zapraszam obecnych i przyszłych Czytelników, przyjaciół i znajomych, wszystkich mieszkańców gminy i okolic, a także każdego, kto zechciałby spędzić z nami ten wieczór w romantycznej scenerii niepołomickiego zamku.

Będzie to dla mnie szczególne wydarzenie. To wprawdzie już trzecia książka, która ukazuje się na rynku, ale stanowi ona z wielu powodów kamień milowy w realizacji marzenia o pisaniu. Dlatego po raz pierwszy jej debiut na rynku wydawniczym rozpoczyna się w tak uroczysty sposób.

Dzięki życzliwości  Pana Burmistrza Romana Ptaka, który jest patronem honorowym tej powieści, oraz wydawnictwu Feeria stało się to możliwe.
Premiera odbędzie się w sali akustycznej zamku. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami oraz smaczny poczęstunek, między innymi ogromny tort, który będzie wyglądał dokładnie jak okładka książki. Będzie możliwość zakupu książki (lub wygrania w konkursie:), a także zadania ewentualnych pytań.

Dołożymy wszelkich starań, by był to miły wieczór.
Zapraszam serdecznie.

Dodaj komentarz

Close Menu