Pożegnanie

Kochani. Muszę na chwilę zniknąć. Zwykle łączyłam wszystkie obowiązki. Pisałam, prowadziłam bloga, konto na fb, jeździłam na spotkania i do tego zajmowałam się domem i dziećmi, ale przyszedł w moim życiu czas wyjątkowo pracowity  i muszę się mocno skoncentrować, żeby dać sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami. Dlatego do końca maja znikam z bloga, czasem do Was zajrzę na fb 🙂 Muszę skończyć ważny dla mnie tekst, a w rodzinie też teraz sporo się dzieje – ale tutaj głównie dobrych rzeczy :).
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.

To w sprawach wirtualnych, a realnie widzimy się jeszcze w Łodzi 21 maja (sobota) o godz.14.00 w Empiku Manufakturze w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury ,,Apostrof”

tu można sprawdzić szczegóły oraz dołączyć do wydarzenia :
https://www.facebook.com/events/1739722996265724/

A w niedzielę wraz z Magdaleną Kordel zapraszamy na wspólne spotkanie w Warszawie na Targach Książki. Będą nasze najnowsze książki, czas na rozmowę, podpisywanie, wspólne zdjęcia i dobrą zabawę. Zapraszam serdecznie 🙂
https://www.facebook.com/events/265874263762795/

Ten post ma 21 komentarzy

 1. Odpocznij,odzyskaj siły i niech promienny uśmiech cały czas jest na twojej twarzy i w duszy 🙂 a wszystkie ważne i trudne sprawy jakoś wtedy się łatwiej rozwiązują
  Do zobaczenia po twoim powrocie :*

 2. Pomyślnego załatwienia wszelkich spraw :-)Tekst na pewno będzie idealny;-))

 3. Miejmy nadzieję 🙂 z tymi tekstami nigdy nic nie wiadomo, żyją własnym życiem 🙂

 4. Rozłąka jak wiatr…gasi świecę, rozpala ogień : ) do zobaczenia w czerwcu ! pozdrawiam 🙂

 5. Ale festiwal w Ząbkowicach nadal aktualny?

 6. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania na wszystkich polach 🙂

 7. Właśnie przeczytałam jednym tchem Pani książkę – I tom Jabłoniowego Sadu – Szczęśliwy dom. Biegnę do empiku po II tom, ale już się martwię co będzie, jak go przeczytam. Kiedy kolejna część – Spełnione marzenia. Pozdrawiam serdecznie.

 8. Zaczęłam dziś Większy kawałek nieba … i skończyłam 😀 Chociaż starałam się czytać powolutku, żeby na dłużej starczyło. Bardzo lubię pani książki, ale ta jest rewelacyjna 🙂 Jest w niej kilka świetnych zdań o życiu i tak się cieszę, że Iga na koniec podjęła taką, a nie inną decyzję! Z niecierpliwością czekam na resztę 🙂 Polubiłam wszystkich nawet tą biedną Natalię, która się pogubiła w udawaniu kogoś kim nie była.
  dziękuję za cudownie spędzone, leniwe, niedzielne popołudnie 🙂

 9. Bardzo dziękuję za te miłe słowa, a kolejna część już sierpniu :)Serdecznie pozdrawiam 🙂

 10. Bardzo się cieszę, że oczekiwanie nie będzie zbyt długie. Niedługo zapewne również kolejny tom Jabłoniowego Sadu :F
  pozdrawiam

 11. Właśnie przeczytałam jednym tchem Pani książkę – I tom Jabłoniowego Sadu – Szczęśliwy dom. Biegnę do empiku po II tom, ale już się martwię co będzie, jak go przeczytam. Kiedy kolejna część – Spełnione marzenia. Pozdrawiam serdecznie.

 12. Nie wierzę że przegapiłam taką książkę!!! Mam nadzieję że odpoczęłaś 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu