Podsumowanie roku, życzenia i plany :)

Słyszałam niedawno takie słowa: Po co składać życzenia, to tylko puste zdania, zdawkowe uprzejmości.
Nie zgadzam się z tym.
Wierzę w życzenia, w zawartą w nich siłę i dobrą moc. Każda życzliwa myśl, intencja, dobra energia, uśmiech mają znaczenie i pomagają. Popychają świat w dobrą stronę.

Lubię życzenia. Składanie ich i otrzymywanie. Zawsze robię to szczerze i wierzę, że się spełnią. Nie wszystko jest możliwe, ale widziałam już w życiu tyle cudów, że wiem, iż warto każdemu dobremu pragnieniu przynajmniej dać szansę.

Są takie życzenia, które składamy sobie u nas w domu od dwudziestu lat, wciąż te same i wciąż się nie spełniają. Wiem, tak też czasem jest w życiu. Smutno, trudno i pod górkę.

Ale jest też mnóstwo spełnionych marzeń. Im więcej ich masz, tym bardziej życie działa na twoją korzyść. Bo wiele planów jednak się udaje, są w życiu takie cudowne zbiegi okoliczności, że gdyby je opisać w książce nikt by nie uwierzył 🙂 I wciąż przewijająca się w wywiadach, biografiach i wspomnieniach setek osób ta sama opowieść. Byłem mały, biedny, samotny, ale miałem wielkie marzenia.

Życzę Wam wszystkim, byście nigdy nie tracili otuchy, by nie łamały Was drobne sprawy, szarość codzienności nie zasłaniała wszystkich innych kolorów życia, by za każdym zakrętem pokazywał się jeszcze piękniejszy horyzont. Szczęścia, miłości, dobra, powodzenia 🙂

Mijający rok był dla mnie czasem bardzo ciężkiej pracy. Efekty zobaczycie już niedługo:) Będzie w nadchodzącym roku trochę niespodzianek. Niech będą zawsze dobre 🙂

Ten post ma 4 komentarzy

  1. No ładnie, jechałam tramwajem i tylko na chwilę otworzyłam "Drogę do marzeń", na kilka rzutów oka. Dobra, prawie dwa rozdziały. No i … przejechałam mój przystanek! ☺ Dawno nic mnie tak nie wciągnęło! Pozdrawiam serdecznie.

  2. jakie mądre słowa i życzenia 🙂 czytam dopiero dzisiaj, ale będę o nich pamiętać , warto! czekam na tajemnicze niespodzianki, proszę zaskakiwać nas, jak najczęściej !

  3. To nieźle 🙂 Dziękuję, cieszę się, że książka tak pochłania, to jeden z moich głównych celów, który mi towarzyszy w trakcie pisania 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

  4. Dziękuję za ciepłe słowa, a o niespodziankach już niedługo powiem więcej 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu