Pierwsza przedpremierowa recenzja :)

Pojawiała się pierwsza absolutnie przedpremierowa recenzja ,,Jabłoniowego sadu” Powieść jest już dostępna w przedsprzedaży w całkiem dobrych cenach.

http://www.matras.pl/szczesliwy-dom-jabloniowy-sad,p,236084

phttp://www.empik.com/jabloniowe-wzgorze-tom-1-burza-w-srodku-lata-mirek-krystyna,p1109890730,ksiazka-p

Ania Grzyb, która opracowała recenzję przedpremierową tak o niej napisała:

,,Książka pełna życiowej mądrości, pozwalająca nam się zrelaksować i doskonale bawić, przy okazji dająca do zrozumienia, co jest istotne w naszej egzystencji i na czym powinniśmy się skupić. Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Krystyna Mirek jest aktualnie jedną z najlepiej piszących polskich autorek, a jej historie mogą wzruszyć, zaciekawić i zainspirować nas do zmian. Jej bohaterki, tak różne, a jednocześnie tak sobie bliskie, pokazują nam, co znaczą prawdziwe więzy krwi. Scena rozgrywająca się w kuchni pomiędzy dwiema siostrami, Martą i Heleną, została opisana tak pięknie, z niebywałą prostotą, czułością i ciepłem, że nie sposób było nie uronić choć jednej łzy.
Powróciłam za sprawą tej opowieści do miejsca, które ukochałam w dzieciństwie, do Zielonego Wzgórza i Avonlea, do rudowłosej i krnąbrnej Ani. Co prawda nie ma między tymi historiami zbyt wiele podobieństw, ale klimat jest niemalże identyczny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Z całego serca.”

Bardzo dziękuję za te piękne słowa. Cała recenzja na blogu:

http://asymaka.blogspot.com/2015/08/krystyna-mirek-szczesliwy-dom-premiera.html

A ja piszę. Nie zawsze jest łatwo. Dzisiaj za mną nieprzespana noc, nawet już nie liczę która, bo nasz najmłodszy synek budził się dosłownie co godzinę i nie pomagały żadne znane mi patenty. 
Ale jest dobrze, kocham moje dzieci, nawet jeśli płaczą w nocy:) albo mają niezwykłe pomysły w dzień 🙂
I bardzo lubię moją pracę:)
 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Sam zamysł kojarzy mi się trochę z "M jak miłość". 😉 W naszych popapranych czasach z pewnością seria zwróci uwagę na to co w życiu najważniejsze – rodzinę. I miałam więcej nie kupować książek. 😉

  2. Wszystko, co smakuje tak dobrze jak Ania i jej Zielone Wzgórze jest boskie.

Dodaj komentarz

Close Menu