Pierwsza przedpremierowa recenzja i patroni

Jaką niespodziankę może nam jeszcze zgotować życie? 30-letnia Maja mieszka wraz ze swoim synkiem w eleganckim apartamencie, nabytym za namową ojca dziecka, prezesa prosperującej krakowskiej firmy. Realizuje się zawodowo, od lat jest w trwałym związku, ma uroczego synka Krzysia. Czegóż chcieć więcej? Może tylko, żeby ta idylla się nie kończyła, a przede wszystkim, żeby nie okazała się iluzją…

Książka ta, napisana lekkim piórem porusza ważne tematy. Jej wartka akcja, humor i życiowa mądrość są osadzone w realiach pracy w polskich firmach, które stawiają wiele kobiet przed trudnymi osobistymi wyborami. Jednocześnie jest to po prostu świetna lektura, która wzrusza, bawi i daje przyjemność z czytania, a barwni bohaterowie na długo zostają w naszej pamięci.

To opinia i opis książki, za które serdecznie dziękuję Wydawnictwu Feeria, którego nakładem powieść ukaże się w księgarniach 19 czerwca.

Pierwszą przedpremierową recenzję ,,Pojedynku uczuć” napisała pani Katarzyna Enerlich – uznana pisarka, autorka wielokrotnie nagradzanych książek takich jak Prowincja pełna marzeń Czas w dom zaklęty, Kwiat Diabelskiej Góry Prowincja pełna gwiazd, Kiedyś przy Błękitnym Księżycu, Prowincja pełna słońca, Czarodziejka Jezior, Prowincja pełna smaku.

Znam powieści pani Enerlich od dawna, ale nigdy nie przypuszczałam, że spotka mnie taka przyjemność i zaszczyt, jakim jest jej osobista recenzja. Napisałam do niej wiadomość z podziękowaniem, a korespondencja jaka się nawiązała, ujawniła, że pani Katarzyna jest nie tylko świetną pisarką, ale także niezwykle ciepłą, dobrą i mądrą kobietą.

Fragmenty recenzji:

,,Pojedynek uczuć to opowieść o tym, że życiowe zakręty tak naprawdę tylko prostują nasze życie”

,,Codzienność pachnąca świeżymi drożdżówkami, kawą i nadzieją, ale również lękiem, brakiem zrozumienia i trudnym macierzyństwem. Pojedynek uczuć to opowieść o kobiecie, która sama musi podjąć rękawicę różnorodnych wyzwań. Z powieści płynie pewna istotna prawda: wszystkie trudne dni i noce zdarzają się PO COŚ. Bo życiowe zakręty tak naprawdę tylko prostują nasze życie”

Bardzo dziękuję.

Honorowy patronat nad powieścią objął Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice. Dzięki jego uprzejmości i wsparciu 23 czerwca na Zamku Niepołomickim odbędzie się premiera książki, o której jeszcze szczegółowo napiszę, ponieważ przygotowania są w toku. Pan Burmistrz jest również fundatorem niezwykłej nagrody dla najlepszego recenzenta. Będzie nią romantyczny nocleg z kolacją i dodatkowymi atrakcjami na Zamku Niepołomickim dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Szczegóły pojawią się na portalu Lubimyczytać. pl, który będzie organizatorem konkursu. 

Panu Burmistrzowi Romanowi Ptakowi za okazaną życzliwość serdecznie dziękuję.

Patronat medialny nad książką objęli:


orazJest jeszcze wiele osób, które swoją życzliwością, czasem i pomysłami wspierają mnie od lat. Marzy mi się, żeby zebrać jej wszystkie 23 czerwca na Zamku i podziękować.


Ten post ma 2 komentarzy

  1. Z niecierpliwością czekam na Pani najnowszą powieść. Mam nadzieję, że niebawem do mnie dotrze:)
    Pozdrawiam serdecznie:)

  2. Dziękuję. ,,Śladami książki…" to jeden z moich ulubionych blogów. Gratuluję wytrwałości i pracowitości.
    Pozdrawiam serdecznie:)

Dodaj komentarz

Close Menu