Nowy blog i dobre wieści.

Zapraszam Was serdecznie na bloga w nowej odsłonie. Zrobiła go dla mnie córka 🙂 Jak Wam się podoba? Dajcie znać. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.
Ostatnio dość ostro pracuję, ale powoli widzę koniec. To dla mnie wyjątkowo intensywny czas, pełen pracy, ale też bardzo przyjemny. Po pierwsze dlatego, że moja praca to również pasja i to daje mnóstwo sił. Kończę sagę, akcja się rozkręca, drugi tom to punkt kulminacyjny 🙂

Najnowsza książka jest już w przedsprzedaży. Można zamówić, jeśli ktoś chce otrzymać przed premierą 🙂

http://www.empik.com/saga-rodu-cantendorfow-cena-szczescia-mirek-krystyna,p1136883985,ksiazka-p

I od razu pojawiły się dobre wieści.
W empiku jest wysoko na liście głównej, a w Ravelo ze statusem bestsellera. Dziękuję Wam serdecznie, że już od pięciu lat stajecie przy mnie przy każdej kolejnej premierze. Dziękuję też wydawnictwu Edipresse, które mnie wspiera w działaniach.
Poza tym dużo się dzieje. W najbliższym numerze Poradnika domowego ukaże się opowiadanie napisane specjalnie dla tej gazety, a w Pani domu kolejny artykuł. W niedzielę natomiast na portalu Polki.pl felieton o kryzysach. Jak się przed nimi bronić i jak do nich przygotować.
Prywatnie też czas gorący, bo egzaminy gimnazjalne najmłodszej córki Kamilki, matura próbna Moni, a za chwilę prawdziwa matura Anetki. Moje serce wystawione jest na ciężką próbę. Trzymajcie kciuki, ja o was cały czas myślę ciepło.

Ten post ma 18 komentarzy

 1. Nowy blog super 🙂 a drugi tom sagi zamówiony, pozdrawiam 🙂

 2. Dziękuję, zależało mi, by usłyszeć Waszą opinię. Dobrego czytania życzę i pozdrawiam ciepło 🙂

 3. Podoba mi się a książkę na pewno przeczytam.

 4. Widziałam nową szatę ze 2 dni temu i bardzo mi się spodobała (: Zdolna córka (: Na książkę czekam, a dziewczynom życzę powodzenia (:

 5. Drugi tom zamówiony. Dalszej owocnej pracy i powodzenia dla dziewczyn 🙂

 6. Zdolna córa zrobiła super stronę to i z innymi wyzwaniami sobie poradzi 🙂 Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
  A na książkę oczywiście czekam 🙂

 7. Nowa szata bloga,super. Kolorystyka daje poczucie radości i spokoju, a przejrzysty układ treści pokazuje doskonałe zorganizowanie. Wszystko razem oddaje Pani osobowość, potwierdza to o czym Pani pisze w swoich powieściach i na blogu. Z przyjemnością będę zaglądała, czekając na kolejne wpisy.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Danuta

 8. Drugi tom zamówiony. A kiedy trzeci? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Close Menu