Nowości :)

Ostatnie tygodnie minęły pod znakiem spotkań autorskich. Przejechałam wiele kilometrów. Pociągami, autobusami, busikami i wszelkimi środkami komunikacji, które mogły mi pomóc dostać się na właściwe miejsce. W dalekie terasy nie jeżdżę samochodem, mam więc okazję, by poznać okolicę od innej strony. Bywam w dużych miastach, ale często też w niewielkich miejscowościach. Czasem bywa, że miejsce i godzina odjazdu autobusu są objęte ścisłą tajemnicą. To znaczy miejscowi wiedzą, że trzeba staną pod lipą po prawej stronie, ale nie ma żadnej tabliczki.
Szukam więc, pytam, rozmawiam z ludźmi, tłukę się po małych dworcach, gdzie nie ma czasem nawet kas biletowych i poznaję życie. Bo nasz kraj jest bardzo mocno zróżnicowany. Są miejsca tak piękne, że dech zapiera. Ale też zupełnie zapomniane przez Boga i ludzi. Łączy je jedno. Wszędzie są Czytelnicy. I to oni są najważniejsi.

Autorzy jeżdżą na zaproszenie bibliotek, co często w praktyce oznacza Czytelników, bo to ich zdanie jest zwykle brane pod uwagę przy wyborze pisarza. Dlatego zawsze mnie to wzrusza i jestem wdzięczna, zwłaszcza jeśli wiadomość przychodzi z miejsca, gdzie Czytelnicy mogą wybrać tylko jednego autora na rok.
Wszędzie też bez względu na warunki spotykam niezwykłe bibliotekarki, wyjątkowi ludzie wybierają ten zawód. I wspaniałe kobiety.
Dlatego choć zaproszeń jest bardzo dużo staram się im sprostać. Jeśli odmawiam to tylko z wyjątkowo ważnych powodów – dzieci lub odległość.

Dziękuję Wam, że zawsze jesteście, w każdym zakamarku kraju 🙂
Terminy kolejnych spotkań w zakładce: Spotkania autorskie.
Poza tym drugi tom sagi już gotowy i niebawem będzie dostępny w przedsprzedaży. Może nawet już pod koniec tego tygodnia. Zapraszam Was serdecznie do przeczytania, tajemnice zaczną się wyjaśniać, więc liczę na to, że będziecie usatysfakcjonowani. A ja pracuję nad trzecią, ostatnią częścią 🙂

Zdjęcie książek autorstwa Agi Balcerskiej. Dziękuję 🙂

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Czekam z niecierpliwoscia I ogromnie sie ciesze ze Ci sie Krysiu zdjecia spodobały a to taki spontan był buziaki I do szybkiego zobaczenia mam nadzieje Aga Balcerska ������

  2. Tajemnice będą się wyjaśniać? 🙂 Na taką wiadomość czekałam!
    serdecznie pozdrawiam

  3. Taką miałam nadzieję i liczę na to, że rozwój akcji Was zaskoczy 🙂 Nie jest to łatwe, kiedy ma się oczytanych i inteligentnych Czytelników 🙂

  4. I w tym momencie czytelnicy się czerwienią… 🙂
    Wyjaśnianie tajemnic i jeszcze zaskoczenia? – cudnie! Tylko czemu nie można tak już poczytać? 😛

Dodaj komentarz

Close Menu