Miłość z jasnego nieba

5 lutego w księgarniach 🙂

Chciałabym zaprezentować Waszej życzliwej uwadze walentynkową nowość.

Tak ją opisuje Wydawca:

Spotkanie dwojga ludzi, których pozornie nic nie jest w stanie połączyć…
Daniel i Angelika to ludzie, którzy już od dawna mają w życiu jasno sprecyzowane cele i są w stanie zrobić wiele, by je osiągnąć. Teraz los zetknął ich ze sobą w sytuacji, z której tylko jedno z nich może wyjść zwycięsko. Ona chce zmusić go, by podpisał niekorzystną dla siebie umowę. On za wszelką cenę pragnie zmienić warunki tego kontraktu, a przy tym, jako niepoprawny uwodziciel, chce uczynić z niej kolejną zdobycz do swojej „kolekcji”. Okoliczności zdają się nie sprzyjać porozumieniu, a tym bardziej – narodzinom uczucia. Jednak w mroźny dzień św. Walentego wiele się może wydarzyć…
Ta książka to opowieść o kiełkującym uczuciu, budującym się zaufaniu, dokonywaniu trudnych wyborów, godzeniu się z przeszłością i… opadających maskach.
Mam nadzieję, że książka spodoba się Czytelnikom. Jej pisaniu towarzyszyło sporo emocji. Bardzo bym chciała, żeby przyniosła odbiorcom przyjemność i pożytek

Ten post ma 24 komentarzy

 1. Jejku, jejku! Nie mogę się już jej doczekać ;)))
  To powieść dla której z pewnością zarwę noc 😉

 2. Fabuła wydaje się bardzo wciągająca 🙂
  Piękna okładka. Mam nadzieje, że sięgnę po nią szybko by później powiedzieć o niej kilka słów na blogu. Pozdrawiam :3

 3. dziękuję, będę z niecierpliwością czekać na recenzję, pozdrawiam serdecznie:)

 4. bardzo dziękuję, mnie też okładka się podoba, jest bardzo przyjazna i myślę, że dobrze oddaje przesłanie książki, będę czekać na opinię:)

 5. Czekam! Bardzo! Książka ma taak piękną okładkę, że oczu nie mogę oderwać:)

 6. Skoro Miłość z jasnego nieba, to musi powalić jak grom z tego samego miejsca 😉

 7. Właśnie dziś na jednym z blogów widziałam tę książkę jako jedną z nowości Feerii 🙂 Jeszcze 3 na półce czekają do czytania a tu już kolejna się wydaje 🙂 Brzmi interesująco

 8. długo mi się taka piękna okładka marzyła i udało się:) też ją lubię, pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowa:)

 9. czasem tak właśnie bywa, świetnie sobie coś człowiek zaplanuję, aż tu nagle… ale każdemu życzę takiej prawdziwej miłości:)

 10. Będę jej wypatrywać. Uwielbiam takie książki. Okładka jest urzekająca.

 11. Pani Natalio, napisałam do Pani wiadomość kilka tygodni temu. Gdyby nie dotarła, proszę o kontakt na priv przez stronę lub facebooka. Pozdrawiam serdecznie:)

 12. Nie znam jeszcze pani twórczości, ale powyższą ksiązke już zamówiłam i mam nadzieję, że to będzie udane spotkanie 😉

 13. Też mam taką nadzieję, autor może się starać, ale tak naprawdę nigdy nie wie, jak jego książkę odbiorą czytelnicy. Jestem bardzo ciekawa opinii na jej temat:)

 14. Dziękuję, książka jest już dostępna w przedsprzedaży na empik.com. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu