Konkurs na portalu Lubimyczytać.pl

Na portalu Lubimyczytac.pl konkurs. Nagrody czekają  Ja też czekam na Wasze pytania 
Zapraszam Was bardzo serdecznie do udziału.

http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/rozmowy/4803/krystyna-mirek-odpowie-na-wasze-pytania

Lubimyczytać.pl jest patronem medialnym powieści. Objął swoim patronatem także trzy moje wcześniejsze książki. Zawsze bardzo się cieszyłam, kiedy na okładce książki pojawiało się to charakterystyczne pomarańczowo – czarne logo.
Ten portal to dla mnie szczególne miejsce, z którego często korzystam jako czytelniczka, kiedy się zastanawiam nad zakupem jakiejś powieści. Wiadomo opinie czytelników są subiektywne. Często są też skrajnie różne, ale można się z nich sporo o książce dowiedzieć. Zdobyć informacje, na podstawie których można ocenić, czy to opowieść, która może spełnić nasze oczekiwania. A te są zmienne. Zależą od przyzwyczajeń, nastroju, wieku, doświadczenia czytelniczego.
Na Lubimyczytać.pl można znaleźć propozycje właściwie chyba dla każdego. Oferta ocenionych i opisanych książek jest ogromna i bardzo różnorodna. 
Dziękuję wszystkim Czytelnikom za każdą zamieszczoną tam opinię o moich książkach. Jest tych głosów bardzo wiele. Są źródłem energii i wiedzy. Generalnie bije z nich wielka życzliwość. Dziękuję Wam za każde słowo 🙂

Ten post ma 2 komentarzy

  1. W konkursie udział wzięłam;) A ze strony Lubimy czytać sama bardzo często korzystam, umieszczając tam prawie każdego dnia własne recenzje, ale także czytam i cenię opinie innych.

  2. Miałam w planach wziąść udział i jak na złość przegapiłam. Cała ja… Mam nadzieję, że będą kolejne 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu