Komu wakacje w Grecji? Komu?

Kto chciałby spędzić wymarzone wakacje, nie troszcząc się o koszta podróży i pobytu? 
Z okazji premiery najnowszej książki Wydawca ogłosił konkurs. Regulamin : http://www.wydawnictwofilia.pl/szczescie_all_inclusive144,144.html Nagroda jest naprawdę wspaniała. Pobyt w Grecji dla dwóch osób ufundowany przez biuro podróży Grecos  http://www.grecos.pl/, które specjalizuje się w organizacji wycieczek do tego kraju. Zawalczcie, bo naprawdę warto. Zasady są proste, wystarczy kupić książkę w empiku i odpowiedzieć na  pytanie. Warto 🙂 Już dzisiaj życzę Wam wspaniałych, ciepłych wakacji.

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Wczoraj skończyłam czytać Szczęście i powiem tylko tyle, że właśnie od tej książki zaczęła się moja przygoda z Twoją twórczością.Książka wciągająca,pouczająca,dająca do myślenia.
  Coraz więcej polskich współczesnych pisarzy gości na moich półkach,dziękuję 🙂 i pozdrawiam cieplutko:)

 2. "Szczęście…" to pierwsza książka Pani autorstwa, którą miałam przyjemność przeczytać. Nie była ona przypadkowa, ponieważ z zamiłowaniem zaczytuję się w podróżniczych książkach, a z jeszcze większym zamiłowaniem, jeżeli dzieją się w śródziemnomorskich klimatach. Pochłonęłam powieść z wielką przyjemnością i kto wie, może szczęście do mnie się również uśmiechnie (cóż za nagroda wooow) 🙂 Na pewno sięgnę po kolejne Pani wydawnictwa.

  PS Berenika! To takie cudowne imię! Jest w pierwszej trójce imion czekających na moją przyszłą córkę 🙂
  PS II Blog zapamiętamy, będę wracać.

  Pozdrawiam Pani Krystyno!

 3. Bardzo dziękuję, cieszę się, że książka się podobała. Ja też czytam coraz więcej polskich pisarzy 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 4. Dziękuję, mnie też imię Berenika bardzo się podoba. Pięknie brzmi i ma ciekawą symbolikę. Mogę już powiedzieć, że o tej dziewczynie jeszcze usłyszymy, będzie kontynuacja 🙂

 5. Czy ta książka wciąż jest dostępna? Można gdzieś ją kupić?

Dodaj komentarz

Close Menu