Już jutro na targach

Lada moment na targach. Ja ich jeszcze nie widziałam, egzemplarze autorskie w drodze, ale podobno pięknie się prezentują. Od jutra dostępne na Międzynarodowych Krakowskich Targach Książki, na które po raz kolejny serdecznie wszystkich zapraszam.
To dla mnie ważne miejsce. Tyle lat tam jeździłam i naprawdę nie przypuszczałam, że nadejdzie w moim życiu taki dzień, w którym usiądę przy stoliku jako autorka prawie ośmiu książek (siedem powieści i zbiór opowiadań).
Ale oprócz tego będę biegać jak wszyscy od stoiska do stoiska, kupować książki, przekraczać budżet, zdobywać podpisy i spotykać znanych tylko z sieci najlepszych blogerów. W sobotę wybieramy się całą rodziną. Moje córki, podobnie jak ja zapalone czytelniczki, mają już swoje plany i własne trasy, zgodne z ich zainteresowaniami. Targi książki to zawsze było dla nas spore przeżycie. Tylko mój mąż potrafi zachować zimną krew w obliczu tylu pokus 🙂

Zapraszam Was serdecznie. Spotkajmy się. W piątek o 15.00 oraz w sobotę o 11.00 na stoisku Wydawnictwa Filia ( hala Dunaj A 16)

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Zrobię wszystko żeby być choć los próbuje mi przeszkodzić – zapraszam na dzisiejszy post do mnie

  2. Rozumiem, wirusy tak już mają, że atakują w najmniej spodziewanym momencie. Współczuję z powodu nocnych przeżyć, zwłaszcza karetki. Dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Close Menu