Drugie miejsce w konkursie


Konkurs był organizowany na portalu ,,Książka zamiast kwiatka”. Jest to miejsce, gdzie intensywnie i twórczo promuje się czytelnictwo, recenzuje książki i prowadzi czaty z pisarzami. Na szczególną uwagę zasługuje życzliwość Zespołu Redakcyjnego dla polskich autorów.
Tuż po premierze na portalu pojawiła się recenzja ,,Pojedynku uczuć” 

Tytuł wskazuje na powieść typu romans, a jest to gatunek, za którym nie przepadam. Jednak na szczęście przeżyłam miłe zaskoczenie. Perypetie Majki, która zostaje sama z małym synkiem,
kredytem, kłopotami finansowymi i koszmarnym szefem wciągnęła mnie od pierwszej strony. Autorka poruszyła trudny temat, wykorzystywanie pracowników w dużych firmach. Majka pracuje całe dnie, w potwornym stresie. Stosunki w firmie pokazane są w mistrzowski sposób. Nie ma czasu dla siebie, ani dla dziecka, a nie bardzo może liczyć na jakąkolwiek pomoc. Młoda kobieta jest wykończona psychicznie, żyje w nieustającym stresie. Jest na szczęście silna, musi zapewnić byt swojemu synkowi. Na dodatek na horyzoncie pojawia się nowy szef… Co z tego wyniknie. Przeczytajcie sami. Naprawdę warto sięgnąć po tę powieść. Lekka, ciekawa, wciągająca, a jednocześnie poruszająca wiele ważnych problemów dzisiejszej rzeczywistości. Świetnie napisana, inna w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Idealna lektura na letnie dni. Gorąco polecam.

Zdjęcie: KRYSTYNA MIREK  "Pojedynek uczuć" **  KSIĄŻKA PRZEKAZANA PRZEZ WYDAWNICTWO FEERIA  Tytuł wskazuje na powieść typu romans, a jest to gatunek, za którym nie przepadam. Jednak na szczęście przeżyłam miłe zaskoczenie. Perypetie Majki, która zostaje sama z małym synkiem,  kredytem, kłopotami finansowymi i koszmarnym szefem wciągnęła mnie od pierwszej strony. Autorka poruszyła trudny temat, wykorzystywanie pracowników w dużych firmach. Majka pracuje całe dnie, w potwornym stresie. Stosunki w firmie pokazane są w mistrzowski sposób. Nie ma czasu dla siebie, ani dla dziecka, a nie bardzo może liczyć na jakąkolwiek pomoc. Młoda kobieta jest wykończona psychicznie, żyje w nieustającym stresie. Jest na szczęście silna, musi zapewnić byt swojemu synkowi. Na dodatek na horyzoncie pojawia się nowy szef... Co z tego wyniknie. Przeczytajcie sami. Naprawdę warto sięgnąć po tę powieść. Lekka, ciekawa, wciągająca, a jednocześnie poruszająca wiele ważnych problemów dzisiejszej rzeczywistości. Świetnie napisana, inna w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Idealna lektura na letnie dni. Gorąco polecam.

 Powieść została nominowana do konkursu ,, Książka lipca” i dzięki licznym głosom Czytelników zajęła drugie miejsce. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy:) Życzliwym Znajomym i Miłym Nieznajomym. Życzę Wam wszystkim zwycięstw w Waszych zmaganiach i spełnienia marzeń:) Trzymam mocno kciuki.


Dodaj komentarz

Close Menu