Czerwcowa nowość poleca się na wakacje :)

Z ogromną przyjemnością chciałabym się podzielić zapowiedzią wakacyjnej powieści  o szczęściu, o którym wszyscy marzą, ale nie zawsze wiedzą, jak je znaleźć. Pełnym szczęściu, takim all inclusive.
Pisałam tę książkę w zimie, przy choince, a także w czasie mroźnych wieczorów  i zimnych poranków. Ale miałam wtedy tyle radości i  ciepła w sercu, że być może z tego powodu udało się stworzyć słoneczną opowieść, która, jak mówią pierwsi recenzenci, zrelaksuje nawet najbardziej zmęczonego człowieka.

A oto opis wydawcy:

Szczęście czasem jest na wyciągnięcie dłoni, ale bywa, że trzeba po nie wyruszyć aż do Grecji.
Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów. 
Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny Grek, Kostas, właściciel gaju oliwnego.
Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg wydarzeń sprawi, że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Bo szczęście przychodzi znienacka,  zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive. 
Lekka, wakacyjna opowieść o wartkiej akcji i ciepłym przesłaniu, skąpana w południowym słońcu uroczej, greckiej wyspy.

18 czerwca w księgarniach. A na stronie empiku już dostępna w zapowiedziach.

http://www.empik.com/szczescie-all-inclusive-mirek-krystyna,p1096441908,ksiazka-p

Także na stronie Lubimyczytać.pl poleca się życzliwym kliknięciom:)

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/222826/szczescie-all-inclusive

Ten post ma 14 komentarzy

  1. Cudownie! 🙂 Kolejna fajna książka na czerwiec, tylko kasę muszę zacząć na ulicy znajdować hihi 😀
    A jeszcze mam kilka nie przeczytanych Pani książek… ech….czyli jeszcze czasu potrzeba. Nie mogę się książki doczekać!

  2. Gratuluję tempa i czekam na klimat Twojej Grecji – bo fabuła na pewno będzie do czytania na jednym posiedzeniu. Jak wszystkie poprzednie Twoje Krysiu! Pozdrawiam.

  3. Pani Krystyno, serdecznie gratuluję kolejnej książki! Mam nadzieję, że szybko ją przeczytam 🙂 Okładka jest cudowna, w pełni wakacyjna!
    Serdecznie pozdrawiam i życzę ciepłej majówki 🙂

  4. Chyba się domyślam, kto się kryje za tym nickiem. Miły, przystojny dżentelmen jakich dzisiaj już niewielu. Jest mi bardzo przyjemnie gościć Pana 🙂

  5. Dziękuję. Ja też mam w czerwcu urodziny, w tym roku wyjątkowo okrągłe. Mam nadzieję, że i dla mnie ta książka będzie prezentem 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

  6. Za informację dziękuję, jednak nie korzystam z FB. Trzeba szukać innych możliwości 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu