Co słychać?

Co słychać? Przed południem głównie stukot klawiatury, a potem śmiech dzieci. Czasem śpiew, dyskusję, mniej lub bardziej spokojną, zależnie od okoliczności 🙂 Egzaminy próbne Moni, matura próbna Anetki, plener malarski Kamilki, katar Adasia. Dotkliwy brak samochodu, którego wciąż nie możemy znaleźć. Ale chyba coś się już udało, mam taką wielką nadzieję. Życie. Coraz piękniejsze, bo wiosna. Pracowite, wymagające.

Piszę. Już niedługo okładki największego projektu, w jakim jak dotąd, brałam udział. a potem jeszcze jedna niespodzianka. Ciężko pracuję, bardzo mi zależy, żeby nie zawieść Waszych oczekiwań.

Co jeszcze nowego?

Serdecznie zapraszam jutro, czyli w sobotę, o godz. 11.00 do Biblioteki Publicznej w Oleśnicy na warsztaty ,,Kobiece oblicze zarządzania czasem” Może ktoś z was mieszka niedaleko. Spotkajmy się 🙂
Szczególnie mocno zapraszam osoby, które nie mają czasu 🙂

Z okazji Światowego Dnia Książki portal Lubimyczytac.pl przygotował wspaniałą niespodziankę. Książkę z wywiadami, którą można pobrać za darmo (w różnych wersjach do wyboru) Pytania zadawali Czytelnicy, odpowiadali Wasi ulubieni autorzy. Jest to więc wyjątkowa pozycja napisana przez wiele osób. Zajrzyjcie na stronę. Warto.
http://lubimyczytac.pl/aktualnos…/…/ebook-napisany-przez-was

A w maju kolejne spotkania i Warszawskie Targi Książki, a na nich prapremiera ,,Francuskiej opowieści”. Jestem już po pierwszych wewnętrznych recenzjach. Redaktorki, korektorka, moje córki, powieść bardzo się podoba. Pojawiają się nawet opinie, że jest najlepsza ze wszystkich, które dotąd napisałam. Ale najważniejszy egzamin wciąż przed nią. Trzymajcie, proszę, za nią kciuki i poślijcie jakąś dobrą myśl w naszą stronę.

A tak było w Niepołomicach. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą atmosferę na spotkaniu.

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Posyłam wiele pozytywnych myśli!!!!! A na książkę ogromnie czekam. Teraz to mi Pani ochoty jeszcze większej zrobiła pisząc, że to najlepsza książka 😀 To ja chcę już, szybciutko 🙂

  2. Trzymam mocno kciuki! Jestem przekonana, że książka okaże się bestsellerem 🙂 Czy jej promocja odbędzie się podczas spotkania z Panią w maju w Bibliotece Nowohuckiej? Oczywiście wybieram się na spotkanie 🙂 Pozdrawiam i do zobaczenia!

  3. Dziękuję za miłe słowa i nieustającą życzliwość, książka na pewno dotrze w Pani ręce 🙂

  4. Nowa powieść będzie przedpremierowo dostępna na Warszawskich Targach Książki, wszelkie promocje planowane są dopiero w czerwcu, ale ponieważ spotkanie w Nowej Hucie jest dzień wcześniej, może się zdarzyć, że będę już mieć autorskie egzemplarze. Będzie mi bardzo miło spotkać się z Panią 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu