,,Cena szczęścia” juz w księgarniach

Najnowsza książka ,,Cena szczęścia” już w księgarniach. To drugi tom Sagi rodu Cantendorfów. Wspina się dzielnie po listach bestsellerów. W empiku ze znaczkiem top – dawniej był bestseller, teraz zmienili na top, jak za dawnych czasów, kiedy pisałam pierwszą książkę 🙂 Jak zwał, tak zwał, zawsze to miło.
Z tej okazji w empiku promocja, pierwszy tom można nabyć za 19, 90.
http://www.empik.com/ksiazki/cantendorf-promocja?kwnazwa=cantendorf&kwinfo=left_ksiazka
To dobra okazja, by zacząć przygodę z sagą lub nabyć prezent dla Mamy z okazji zbliżającego się święta. Mamy i Babcie to moja mocna strona 🙂 Lubię 🙂

Pojawiły się już pierwsze recenzje, tak bardzo się na nie czeka. W wielkim napięciu.
Zapraszam do przeczytania.
https://katarzynastec.wordpress.com/2017/05/08/cena-szczescia-krystyna-mirek-recenzja/ 
Poniżej fragment:

,,Na tle malowniczej scenerii w książce „Cena szczęścia” Krystyny Mirek mają miejsce rzeczy zaskakujące, a przeszłość zaczyna dopominać się o ujawnienie prawdy. Ciężar tajemnic uwiera tutaj niebywale i nie każdy może zrzucić ten balast tak po prostu. Wręcz przeciwnie, może one nagle urosnąć.
Intrygi, tajemnice, niecne plany – a wszystko to w walce o miłość i to o serce jednego mężczyzny. I nic dziwnego, kiedy łakomym kąskiem jest taka doskonała partia, jak hrabia Aleksander. Bitwa o jego uczucia toczy się tuż obok, ale on sam zaczyna się gubić w swoich emocjach. Niby kocha Kate, ale w obliczu zaskakujących wydarzeń, wszystko to staje pod znakiem zapytania.
Czy uczucie, które śledzimy, znajdzie swój szczęśliwy finał? To okaże się w trzecim tomie pod tytułem „Prawdziwa miłość”. Jestem pewna, że warto czekać na kontynuację sagi rodu Cantendorfów.
Zapraszam serdecznie do czytania:) Podzielcie się opinią 🙂 Pozdrawiam ciepło w pierwszy prawdziwie majowy dzień. U nas bardzo słonecznie i pięknie.

Ten post ma 8 komentarzy

  1. Przeczytana!! Jednym tchem. Nie sposób się oderwać, ale się podziało!! Do ostatniej strony miałam nadzieję, że coś się wyjaśni, rozwiąże a tu nic no może poza Alice. Jak ja wytrzymam do lipca?

  2. Ja chcę już teraz Prawdziwą miłość 🙂 🙂 W jeden dzień połknęłam Cenę szczęścia, zamiast dozować sobie przyjemność… I co? Teraz mam tak czekać??? Tajemnice nie rozwiązane, miłość niespełniona… Jak żyć? 🙂

  3. Mój mąż śmiał się ze mnie, że długo czekałam na drugą część a przeczytałam w jeden dzień…. Już czekam na trzecią część. Tylko do lipca jeszcze długi czas…..

  4. Będzie trzecia część? Przeczytałam Cenę Szczęścia i brakuje mi zakończenia…

Dodaj komentarz

Close Menu