Aktualności oraz nowości

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy głosowali na moje książki w konkursie księgarni Matras. ,,Droga do marzeń” zyskała siedemdziesiąt pięć głosów. Ja wiem. Dan Brown ma ponad tysiąc, ale nie sądzę, by cieszył się z tego powodu choć w małej części tak bardzo jak ja z moich siedemdziesięciu pięciu. ,,Pojedynek uczuć” zyskał sześćdziesiąt i to również jest wynik, za który jestem wdzięczna wszystkim, którzy zdecydowali się kliknąć.
W konkursie wciąż można oddawać głosy. Poniżej znajdują się linki. Wystarczy zagłosować, dla kogo jest to Waszym zdaniem najlepszy prezent. Logowanie ani podawanie swoich danych nie jest konieczne.
Głosować można tutaj oraz tutaj.

Zapraszam serdecznie na czat na portalu Książka zamiast kwiatka. Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w rozmowie bardzo dziękuję. Jeszcze przez tydzień można czytać, komentować i zadawać pytania. Chętnie na nie odpowiem.

Na blogu http://sabinkat1.blogspot.com/ znajduje się wywiad w formie tradycyjnego już dla tej strony ABC. Zapraszam do czytania, komentowania i odwiedzin na tym niezwykle dla książek oraz autorów przyjaznym blogu, a prowadzącej go Pani Sabince dziękuję za zaproszenie oraz niezwykłą rozmowę. Trwa tam również konkurs, w którym można wygrać ,,Pojedynek uczuć”

Walentynkowa powieść ukaże się w księgarniach 5 lutego. Niedługo pojawi się okładka. Już teraz zapraszam do przeczytania tej opowieści. O miłości rzecz jasna.

Pozdrawiam wszystkich już w lekko przedświatecznym nastroju. Na zdjęciu nasza choinka z zeszłego roku.

Ten post ma 8 komentarzy

 1. U Sabinki już czytałam 🙂 super odpowiedzi, a cieszą mnie tym bardziej, że zaproponowałam ABC dla Pani 🙂

  "Drogę do marzeń" już przeczytałam, publikacja recenzji będzie 19 grudnia – zapraszam 🙂

  A nowej książki doczekać się nie mogę!

 2. W takim razie dziękuję za rekomendację, ponieważ była to prawdziwa przyjemność, choć zadanie niełatwe 🙂
  Na recenzję będę czekać. Pozdrawiam serdecznie:)

 3. Gratuluję wyników:) "Drogę do marzeń" z całą pewnością przeczytam, a najnowszej książki jestem bardzo ciekawa.

 4. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Życzę powodzenia w spełnianiu marzeń:)

 5. Już niedługo wszystkie informacje się pojawią. Mam nadzieję, że powieść się spodoba. Starałam się, ale każdej premierze zawsze towarzyszy napięcie, czy uda się sprostać oczekiwaniom Czytelników.

Dodaj komentarz

Close Menu